Folia pęcherzykowa/ bąbelkowa

Materiał służący do zabezpieczania towaru przed uszkodzeniami, wstrząsami, kurzem, wilgocią oraz innymi zanieczyszczeniami. Przeznaczony głównie do ochrony delikatnych, podatnych na uszkodzenia przedmiotów, np. transport szkła, porcelany. 

Tektura falista

Charakteryzuje się trwałością i dużą wytrzymałością. Przeznaczona do zabezpieczania towarów na czas transportu lub wysyłki.

WORKI FOLIOWE

Opakowania o długości i szerokości w zależności od potrzeb klienta. Dzięki swoim właściwościom doskonale nadają się do przemysłu spożywczego podczas przechowywania produktów żywnościowych, sypkich lub bardzo drobnych. Worki sprzedawane są w rolkach do zrywania lub układane w oddzielne paczki.     

Kaptury na palety

Świetnie sprawdzą się podczas transportu. Są bezbarwne dzięki czemu identyfikacja towaru jest ułatwiona. Dzięki swoim właściwościom świetnie zabezpieczają towar przed wilgocią czy deszczem.

Przekładki foliowe

Stosuje się je do ochrony palet, a także znajdujących się na nich produktów podczas transportu. Doskonale chronią przed wilgocią oraz niekorzystnym wpływem środowiska naturalnego. Folia w formie przekładek charakteryzuje się świetną trwałością oraz odpornością na zmianę temperatury. Folie znajdą zastosowania zarówno w branży przemysłowej, jak i spożywczej.

czyściwo bawełniane białe i kolorowe

Skład czyściwa bawełnianego to materiały najwyższej jakości, nie posiadają części stałych tj. zamków, guzików itp. Czyściwo bawełniane stosowane w zakładach przemysłowych i w warsztatach usługowych do wycierania znacznych zabrudzeń smarami, olejami, farbami itp.

Dyspensery do taśm pakowych

Dyspenser to urządzenie służące do aplikowania taśm pakowych. Dzięki użyciu dyspensera oszczędzamy czas oraz zużycie aplikowanej taśmy. Dyspensery posiadają min. wysuwany nożyk odcinający taśmę oraz funkcję cichego odwijania taśmy. Skontaktuj się z nami w celu dobrania najlepszych urządzeń dla Twojej branży.

aplikator H-52

AAPL/5200/NY – podstawowy aplikator do taśm 48mm i 50mm szer z trzpieniem do gilz 3 calowych

aplikator 50 mm metal

AAPL/251.3008680/SUN – aplikator premium z podgumowaną rączką, obudową metalową do taśm 48mm i 50mm szer z trzpieniem do gilza 3 calowcyh

aplikator ręczny metal

Do rolek 50 mm AAPL/2717200001- lekki, wygodny aplikator ze sprężyną dociskową zamiast trzpienia, do taśm 48mm i 50mm do różnych średnic gilz (1cal, 1,5 cala, 3 cale)

aplikator ręczny metal

50 mm + nożyk AAPL/2717200002 – lekki, wygodny aplikator ze sprężyną dociskową zamiast trzpienia, do taśm 48mm i 50mm do różnych średnic

aplikator ręczny 50 mm

„Łezka” AAPL/2013420050 – metalowy aplikator , taśma zamykana w „puszce” , nie brudzi się , jest chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do taśm 48mm i 50mm. Do gilz 3 calowych.

aplikator ręczny 75 mm

AAPL/2013351000/SUP – aplikator premium, z obudową metalową do taśm 72mm i 75mm szer z trzpieniem do gilz 3 calowcyh

aplikator stołowy

Do taśmy 9 mm – AAPL/2013270100/SUP

aplikator stołowy

50 mm
AAPL/2013540080/SUP

aplikator ręczny

Do taśmy maskującej 25 mm – AAPL/2717200004

aplikator do uchwytów

SUPERCARRY – AAPL/APLIKATOR/PR

bezpieczny nóż do folii

AAPL/2217200008 – mały, lekki, do cięcia folii np. folii SPEEDY MASK. Bezpieczny – ostrze ukryte głęboko w rękojeści

aplikator stołowy

NOVA DUŻY – AAP/201.3661000/SUP

zapinki do taśm

plastikowe

Uniwersalne zapinki plastikowe służą do łączenia taśmy podczas spinania ładunków ręcznie lub za pomocą napinacza. Stworzone z myślą o łączeniu niewielkich gabarytowo i lekkich paczek. Wytrzymałość zapinki jest ograniczona i nie przekracza 50kg.

metalowe

Zapinki metalowe służą do łączenia taśm podczas spinania ładunków za pomocą napinacza. Taśma zostaje połączona i usztywniona co ochrania ładunek podczas transportu. Wykorzystanie taśmy i zapinki metalowej stanowi bezpieczne połączenie gdyż ten rodzaj zapięcia uniemożliwia poluzowanie ładunku.

blaszane

Zapinki blaszane są bardzo mocne – wykonane ze stali o specjalnych właściwościach i odpowiednio wyprofilowane tak, by spinanie było możliwie łatwe i lekkie.

Dyspensery do folii stretch

Metalowy, solidny dyspenser do ręcznych folii stretch ułatwia owijanie palet i paczek. Posiada płynną regulację naprężenia folii co pozwala na zmniejszenie jej zużycia oraz jednakowe rozłożenie folii na paczce lub palecie. Dyspensery posiadają regulację długości dlatego pasują do większości rozmiarów folii dostępnych na rynku. Skontaktuj się z nami w celu dobrania najlepszych urządzeń dla Twojej branży.

Folia do sianokiszonki ULTRAX

Najsilniejsza i najbardziej wytrzymała folia do sianokiszonki na rynku. Doskonale dopracowana jakość produktu znalazła odzwierciedlenie na rynku i zadowolenie klientów.

Do najważniejszych parametrów folii ULTRAX należy:

Wyróżniamy dwa rodzaje foli :

Parametry obu folii są niemal identyczne. Folię ULTRAX20 charakteryzuje w odróżnieniu od ULTRAX25 jedynie to, że jest cieńsza od 25mikronowych foli, ale jej wytrzymałość i parametry nie ulegają osłabieniu. Dodatkowym atutem foli ULTRAX 20 jest to, że w procesie owijania zużywa się jej po prostu mniej, co może skutkować oszczędnością produktu.

Wybierając te produkty zamieniasz ilość na jakość, co w branży rolniczej jest bardzo pożądane. Dzięki folii ULTRAX, rolnicy mogą spodziewać się oczekiwanych efektów w postaci sianokiszonek, a także zredukować wydatki budżetu. 

MASZ PYTANIA? WYŚLIJ WIADOMOŚĆ