TAŚMY SPINAJĄCE

Taśmy spinające do paczek i palet dają możliwość pakowania materiałów o różnej wadze i gabarytach. Dzięki swojej dużej wytrzymałości na zerwanie świetnie sprawdzają się także do zabezpieczania i stabilizacji towaru na paletach. Taśmy przeznaczone są zarówno do spinania ręcznego jak i automatycznego.

W ofercie posiadamy taśmy PP oraz PET

Taśma PET – przeznaczona do ładunków o umiarkowanej oraz dużej wadze. Taśma posiada doskonałą elastyczność dzięki czemu utrzymuje ładunek na palecie. Zapewnia odporne i mocne taśmowanie, jest alternatywą taśmy stalowej.

Taśma PP – wysoka wytrzymałość na rozciągniecie. Łatwa w użyciu, posiada wysoką elastyczność, idealna do zabezpieczania i spinania palet z lekkimi ładunkami.   

zapinki do taśm

plastikowe

Uniwersalne zapinki plastikowe służą do łączenia taśmy podczas spinania ładunków ręcznie lub za pomocą napinacza. Stworzone z myślą o łączeniu niewielkich gabarytowo i lekkich paczek. Wytrzymałość zapinki jest ograniczona i nie przekracza 50kg.

metalowe

Zapinki metalowe służą do łączenia taśm podczas spinania ładunków za pomocą napinacza. Taśma zostaje połączona i usztywniona co ochrania ładunek podczas transportu. Wykorzystanie taśmy i zapinki metalowej stanowi bezpieczne połączenie gdyż ten rodzaj zapięcia uniemożliwia poluzowanie ładunku.

blaszane

Zapinki blaszane są bardzo mocne – wykonane ze stali o specjalnych właściwościach i odpowiednio wyprofilowane tak, by spinanie było możliwie łatwe i lekkie.

MASZ PYTANIA? WYŚLIJ WIADOMOŚĆ